Кошик
271 відгук
Хочу знижку та подарунок!Зателефонувати зараз
Обладнання салонів краси, перукарень, СПА-центрів, масажних, манікюрних і педикюрних кабінетів.
+380 (99) 156-33-92Менеджер
+380 (50) 391-46-68Менеджер
Додати відгук

Стерилізація та дезінфекція: сухожарові стерилізатори, парові стерилізатори, УЗ ванни

Стерилізація та дезінфекція: сухожарові стерилізатори, парові стерилізатори, УЗ ванни


У повітряних стерилізаторах (сухожарах) використовується сухе гаряче повітря. При стерилізації гарячим повітрям збудники хвороб знищуються високою температурою (180-200 ° С) протягом 60 хвилин. Дозволяється стерилізація інструментів у незапакованому вигляді у відкритих металевих лотках, за умови, що їх використовують протягом години або зберігатимуть в ультрафіолетових установках!


У парових стерилізаторах (автоклавах) використовується гаряча пара під тиском. У цьому випадку збудники хвороб знищуються вже за нижчої температури - 134 °С.


Автоклав - апарат для стерилізації - являє собою камеру, куди завантажуються інструменти, що стерилізуються, і де проводиться їх обробка парою при високому тиску. Щоб уникнути пошкодження інструментів або автоклаву, для стерилізації парою повинна застосовуватися вода тільки високої якості.


При паровій стерилізації інструменти мають бути запечатані у спеціальні пакети.


Залежно від того, які пакети будуть використані, існують різні терміни збереження інструментів стерильними. У паперових пакетах, запечатаних термозварюванням, інструмент залишається стерильним 30 діб, у крафт-пакетах заклеєних – 20 діб, у крафт-пакетах на скріпках – три дні.

Автоклави та сухожари в косметології, стоматології, невеликих клініках

При оснащенні невеликих медичних центрів, косметологічних кабінетів та клінік, стоматологій часто виникає питання: що вибрати: автоклав чи сухожар?

Коли можна заощадити та не використовувати автоклавування? І чи є більш універсальне, ніж сучасний автоклав?

Для найпростіших матеріалів (як правило - метал) та інструментів простої форми можна використовувати сухожарові стерилізатори, але повітряна стерилізація має свої обмеження: це тривалість циклу, дуже високі температури та ін.

Сухожари підходять для багатьох косметологічних та стоматологічних інструментів, але й тут без гарного автоклаву в сучасних умовах уже не обійтися.

Зараз існує цілий напрямок косметологічних та стоматологічних автоклавів, які в основному відрізняються доступною ціновою політикою, але водночас все частіше пропонують усі сучасні функції, включаючи передвакуум та вакуумне сушіння, дозволяючи обробляти повний спектр матеріалів, придатних для автоклавування.

>

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner