Кошик
264 відгуків
Хочу знижку та подарунок!Зателефонувати зараз
Обладнання салонів краси, перукарень, СПА-центрів, масажних, манікюрних і педикюрних кабінетів.
+380 (99) 156-33-92Менеджер
+380 (50) 391-46-68Менеджер
Додати відгук

Масажні крісла для тіла

Використання масажного крісла також допомагає позбавитися постійної напруги в м'язах, завдяки чому відбувається зняття втоми.


Оскільки масажне крісло здатне практично на 100% замінити ручний масаж, значить, показання до застосування та користь від впливу буде схожою на користь від звичайного масажу.


Отже, від на окремі точки людського тіла поліпшується кровообіг. Коли ж відбуваються поліпшення кровообігу, загальний стан людини також поліпшується, адже завдяки цьому внутрішні органи краще забезпечуються киснем, усуваються застої крові, що знижує ризик виникнення варикозного розширення вен. Крім того, зі швидкістю кровообігу змінюється швидкість обміну речовин в організмі, а також прискорюється виведення шкідливих токсинів.


На що звернути увагу під час виборів масажного крісла?


Вибір варто почати з визначення місця, де розташовуватиметься обрана техніка: або це буде модель для домашнього використання або це крісло буде розташоване в офісі. Після того, як визначено місце установки, необхідно оцінити габарити моделі. Так, наприклад, моделі, не оснащені спеціальним відкатним механізмом повинні розміщуватися на відстані від стіни, щоб та не заважала нахилу крісла, крім того, простір, в якому буде розміщуватися техніка, має бути досить просторим і добре провітрюваним.
Обираючи ідеальне крісло, варто також звернути увагу на кількість та потужність моторів, саме від цього показника залежатиме інтенсивність роботи та термін служби конкретної моделі.

Виділяють три основні групи масажних крісел:


Масажні крісла для дому.

Це моделі, що відрізняються максимально простим управлінням, при цьому вони мають досить широкий і різноманітний набір функцій, вплив виявляється на велику кількість точок і допомагає досягти позитивного результату досить швидко вдома і з мінімальними витратами.


Масажне крісло в офіс.

Крім того, крісло цієї моделі може називатися професійне. Воно максимально повторює контури людського тіла та допомагає досягненню максимального розслаблення, зняття стресу, головного болю, покращення працездатності. Дану модель відрізняє короткочасність дії.

Масажні крісла для торгівельних центрів,санаторіїв,будинуів відпочинку.

Такі варіанти масажних крісел найчастіше використовуються виробниками та підприємцями в громадських місцях, таких як торгові та бізнес-центри, магазини, фітнес-центри. Зазвичай такі моделі оснащені купюроприймачами і служать для короткочасного відпочинку та як рекламні акції.
Окремо можна виділити спеціальні автомобільні крісла з масажним ефектом. Такі моделі відрізняються особливою мобільністю, можуть легко встановлюватися в автомобіль і також легко забиратися звідти, крім того, такі моделі легко можна використовувати вдома або в офісі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner