Кошик
264 відгуків
Хочу знижку та подарунок!Зателефонувати зараз
Обладнання салонів краси, перукарень, СПА-центрів, масажних, манікюрних і педикюрних кабінетів.
+380 (99) 156-33-92Менеджер
+380 (50) 391-46-68Менеджер
Додати відгук

Стерилізуємо інструмент правильно!

Стерилізуємо інструмент правильно!

КРАСА БЕЗ ЖЕРТВ:СТЕРИЛІЗУЄМО ІНСТРУМЕНТ

Ось саме про правильність обробки інструменту в салоні краси сьогодні і піде мова.

 

Правильна стерилізація інструменту.

Давайте розберемося що прийнято називати інструментом для манікюру:

 1. Ножиці ;
 2. Кусачки;
 3. Лопатки;
 4. Пилки;

Всі ( будь-які) інструменти,якими виконують манікюр підлягають обов'язковій стерилізації!

Існує 3 обов'язкових етапу стерилізації:

 • Очищення інструменту під проточною водою
 • Миття під проточною водою.Цей етап допомагає змити залишки срезаемой при манікюрі шкіри і нігтів.Можна також використовувати ультразвуковий очищувач для інструментів
 • Замочування иннструмента
 • Замочування інструменту в спеціальних дезинфікуючих розчинах.Ці розчини відмінно справляються з знезаражування,але і цього не достатньо для 100% дезінфекції.
 • Купити сухожар в Києві,Одесі,Миколаєві,Херсоні
 • Сухожарочный шафа.В ідеалі,після замочування,інструмент витягається з лотка з дезінфектантом,осушивается серветкою,упаковується в паперовий пакет,герметично закривається за допомогою липучки, яка присутня на пакеті і розташовується в сухожар на 60 хвилин при температурі 180°
 • При такій обробці,інструмент герметичному пакеті( після стерилізації) може зберігатися і бути використаний протягом 20 днів.Дата стерилізації повинна бути позначена на пакеті!

Можливо так само сухожар покласти інструмент без пакетів,але після вилучення упакувати інструмент спеціальні одноразові пакети і помістити в ультрафіолетовий стерилізатор"Germix" для зберігання.

Пакет повинен бути розкритий за клієнта!

Обробка рук при процедурі манікюру

Перед тим,як приступити до процедури манікюру,майстер повинен провести дезінфекцію своїх рук.Це повинно бути зроблено за клієнта!Засобів для дезінфекції рук величезна безліч-для прикладу наведено наступне:

 • Засіб для деконтамінації (знезараження) рук. Спрей, готовий до застосування, не потребує змивання-СЕПТОНАЛЬ.Після обробки рук,майстер повинен одягнути рукавички латексні,гумові-медичні одноразові)
 • Оглянути руки клієнта: якщо є підозра на грибкові ураження-в манікюрі може бути відмовлено,якщо візуально майстер не спостерігає уражень шкіри і нігтів-він обробляє руки клієнта засобом для деконтамінації( знезараження) і тільки після цього розкривається одноразовий пакет з інструментом і починається сама процедура манікюру.

Важливі поради для клієнтів кабінетів манікюру:

 • Завжди звертайте увагу на те,як стерилізується інструмент!Можлива стерилізація не в сухожаре, а з допомогою температурного( кварцового,гласперленового) стерилізатора у вигляді склянки.Це теж обробка інструменту за допомогою високих температур(180-250°), але при даному способі стерилізується тільки робоча поверхня металевого інструменту.
 • У разі,якщо в салоні присутній кульковий стерилізатор:СТЕРИЛІЗУВАТИ ІНСТРУМЕНТ В КВАРЦОВОМУ СТЕРИЛІЗАТОРІ МАЙСТЕР ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ЗА КЛІЄНТА! Стерилізація займає всього 15 секунд,але Ви будете впевнені у своїй безпеці.Стерилізатор повинен і може працювати протягом усього робочого дня,т. к. для нагріву кульок необхідно від 20 до 40 хвилин.
 • ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ!В нинішній час,кварцові стерилізатори не використовують у більшості салонів,оскільки,на сьогоднішній день правильно і надійно,стерилізувати інструмент в сухожарових шафах або шляхом парової стерилізації.
 • Купити сухожар з доставкою в Київ,Одесу,Миколаїв - можна ТУТ
 • Купити паровий стерилізатор(автоклав) з доставкою по Україні-можна ТУТ
 • Стерилізація в ультрафіолетовому стерилізаторі не припустима!В УФ стерилізаторі інструмент лише зберігатися,після стерилізації в температурному стерилізаторі або сухожарочном шафі!

У нашому інтернет-магазині Ви завжди зможете підібрати необхідну продукцію для стерилізації та дезінфекції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner