МІКРОСТРУМИ І RF-ЛІФТИНГ: АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ
Тепло поширюється приблизно від трьох до дев'яти міліметрів, при цьому відбувається однорідний нагрівання. Виявляється дія на колагенові волокна, при цьому змінюється їх природа, з їх подальшим скороченням.
Зокрема, колаген починає частково денатуруватися, що призводить до щільності дерми, отже, з'являється прекрасний підтягаючий ефект, який відчувається як візуально, так і при пальпації.
• Чи може RF-ліфтинг обличчя і мікроструми завдати шкоди організму?
Жодного шкідливого впливу на організм ці процедури не надає
Безпосередньо після проведеної процедури може спостерігатися деяка гіперемія шкірних покривів обличчя, але це проходить приблизно через п'ятнадцять хвилин, і абсолютно не заважає вести звичайну повноцінне життя.
Лише у п'яти відсотків жінок почервоніння зберігається протягом декількох годин, що пов'язано з індивідуальними особливостями шкірних покривів, а ймовірність опіку і зовсім мінімальна, її оцінюють на 0,01%, і найчастіше, це пов'язано з недосвідченістю спеціаліста.
• Який ефект від проведеного RF-ліфтингу обличчя і мікрострумів?
Кожна жінка мріє, щоб її шкіра була пружною, підтягнутою, простежувався чіткий овал обличчя, і все це досяжно за допомогою процедур. Крім цього, зменшуються зморшки, зникає гіперпігментація, в'ялість.
Можна сказати, що шкіра набуває деяке внутрішнє сяйво, і після проведеної процедури можна помітити, як підтягнулося і покращало особа. Зменшуються носогубні складки, мімічні зморшки, формується чіткий контур, зникає «друге підборіддя».
Прибираються зморшки навколо очей, так звані «гусячі лапки». Формується більш чіткий контур губ. Дія радіочастотного струму позитивним чином впливає на сальні залози, тому процедуру можна рекомендувати при вугрової хвороби.
• Тривалість RF-ліфтингу
У тридцятирічному віці достатньо чотирьох, шести процедур, які рекомендується проводити раз на тиждень по 40 хвилин. Ефект від такого курсу триває більше п'яти років, при цьому необхідно правильно підібрати косметичний догляд. Профілактичні процедури призначаються за показаннями, але не раніше, ніж через два роки.
Особи, які перебувають у віковій категорії від 40 до 50-ти років, повинні проходити курс процедур, максимальна кількість яких становить десять, також по 40 хвилин один раз на тиждень. Досягнутий ефект збережуться протягом п'яти років, звичайно, важливий і супутній косметичний догляд.
Пацієнтам старше 50 років необхідно проводити до п'ятнадцяти процедур, досягнутий позитивний ефект зберігається до двох років. Повторно, з профілактичною метою, RF - ліфтинг рекомендується робити не раніше, ніж через пів року. Обов'язковий і відповідний косметичний догляд, як під час самого курсу, так і після його проходження.
• Деякі рекомендації, яких слід дотримуватися під час процедури, а також і після неї:
- Необхідно знімати наявні контактні лінзи, а також і металеві предмети під час проведення процедури;
- Після RF - процедури не рекомендується засмагати протягом трьох днів;
- У цей день можна проводити інші косметичні процедури в області особи;
- не Можна піддавати оброблені шкірні покрови, якого - небудь механічного впливу.
• Показання до проведення RF-ліфтингу обличчя
- Основне показання, це, звичайно ж, видима в'ялість шкірних покривів, плавно перетекающая в появі зморшок.
- Акне;
- Підготовка перед операцією.
Висновок
Звичайно, RF-ліфтинг особи, набагато краще, ніж, будь – які інвазивні методики, зокрема, всілякі пластичні операції, до яких слід вдаватися тільки в крайньому випадку, коли немає альтернативи.
Будьте здорові!
Звичайна мезотерапія — це вплив на клітини біологічно активними речовинами шляхом їх введення під шкіру. Єдиним мінусом цієї процедури завжди були уколи, з допомогою яких вводили живильні розчини.
Сучасна косметологія вирішила це болюче питання. Тепер існує безін'єкційна мезотерапія обличчя, коли активні речовини потрапляють у клітини без уколів:
- спочатку готується спеціальний «коктейль» з лікарських, гомеопатичних засобів, органічних кислот, мікроелементів і вітамінів: лікар може вибрати гіалуронову або гліколевої кислоти, вітамін C;
- потім «коктейль» наноситься на проблемну ділянку особи;
- оброблюване місце піддається дії косметологічного апарату, який сприяє глибокому проникненню активних речовин у клітини.
Апарат вибирає фахівець в залежності від показань. Це може бути лазер, кріо, іонні або магнітні апарати. Переваги процедури в тому, що безін'єкційна мезотерапія безболісна, не травмує шкіру і не викликає набряків. Можуть виникнути місцеві почервоніння на обличчі, але вони швидко проходять. Весь сеанс займе не більш півгодини.
Залежно від показань, можуть призначити наступні курси:
- інтенсивний: включає в себе від трьох до десяти процедур з інтервалом раз на десять днів;
- закріплює: призначається по одній процедурі в місяць, щоб закріпити результат інтенсивного курсу.
Перед проведенням мезотерапії фахівець детально все пояснить, призначить склад «коктейлю» і вигляд апарата в залежності від показань.
Свідчення
Як і будь-яка інша косметологічна процедура, безін'єкційна мезотерапія особи має ряд свідчень, які порадують представниць прекрасної статі своїм широким спектром. Адже вона здатна вирішувати багато проблем шкіри:
- з її допомогою можна повністю розгладити дрібні зморшки і зробити не такими помітними навіть більш глибокі складки;
- оскільки активні речовини, що проникають у глибокі шари шкірного покриву, активізують обмінні процеси в клітинах, після проходження курсу неінвазивної мезотерапії зникнуть хворобливі почервоніння шкіри, гіперпігментація, а особа придбає здоровий рум'янець;
- шкіра нарешті перестане обвисати: вона придбає пружність, эластичномть, контур обличчя помітно підтягнеться і стане більш чітким;
- розтяжки зникнуть;
- процедура допоможе позбутися від синців і мішків під очима;
- суха шкіра отримає на тривалий час, необхідний для неї зволоження і перестане лущитися.
Дія безін'єкційної мезотерапії буде залежати і від складу вибраного «коктейлю». Для старіючої, в'янучої шкіри будуть обрані речовини, що надають омолоджуючий ефект, для сухої — зволожуючий, для проблемної — протизапальний. Щоб результати були максимальними, фахівець порадить за три дні до сеансу і таку ж кількість часу після нього утриматися від таких радощів життя, як:
- вживання алкоголю;
- прийому будь-яких лікарських препаратів;
- активної засмаги;
- відвідування басейну та сауни;
- користування декоративною косметикою.
Однак при такому чарівному дії не варто забувати і про те, що безін'єкційна мезотерапія має і ряд протипоказань, і доведеться з ними рахуватися.
Протипоказів
Протипоказань не так багато, але перед проведенням процедури з ними необхідно ознайомитися і не ризикувати, якщо на попередньому обстеженні одне з них буде виявлено. Будь-яка безін'єкційна мезотерапія має наступні протипоказання:
- вагітність;
- лактація;
- запалення на шкірі;
- загострення інфекційних захворювань;
- жовчнокам'яна хвороба (це пояснюється жовчогінним ефектом діючих «коктейлів»).
Протипоказань не так багато, а тому більшість бажаючих перевірити на собі дію безін'єкційної мезотерапії отримують схвалення на її проведення.
Популярність цієї косметичної процедури полягає в її безпеки і безболісності. Крім того, вона доступна за ціною і виключає побічні ефекти. Щоб до літа виглядати красивою, навесні саме час задуматися про те, що безін'єкційна мезотерапія особи подарує вашій шкірі здоров'я і молодість.
- Косметологічна кушетка VS масажний стілУ даній статті буде расммотрено подібності, відмінність і перевага даних моделей косметологічної меблівКосметологічна кушетка VS масажний стіл
- Якщо Ви вирішили відкрити салон краси...Все про відкриття салону красиЯкщо Ви вирішили відкрити салон краси...