
Вітрина-шафа із закритими полицями для салону краси вітрина стелаж для перукарні М502
- Під замовлення
- Код: М502
Відправка з 11 травня 20268 490 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Вітрина-шафа із закритими полицями для салону краси вітрина стелаж для перукарні М502
Вітрина в салон краси для зберігання продукції перукарів: фарби для волосся, засоби для укладання, завивки, ламінування, масок та іншого витратного матеріалу.
Виготовляємо вітрини для кабінету косметолога, за індивідуальними розмірами та вимогам лікаря-косметолога.
Вітрини виготовляються з якісного ДСП, колір дсп - може бути будь-якою і комбінований.
Увага! Ціна вказана в білому ДСП та стандартних розмірах, за бажанням габарити та колір можна змінювати (за додаткову плату). Розміри доплати уточнюйте, будь ласка, у менеджера магазину!
Вітрина складається з двох ящиків (нижнього та верхнього).
-
У нижньому ящику 2 полиці із ДСП.
-
У верхньому ящику 3 полиці також із ДСП.
-
1 полиця посередині вітрини відкрита.
-
Великий вибір кольорів - ЗРАЗКИ ДСП дивіться в каталозі
Розміри вітрини:
-
висота: 1900мм;
-
ширина: 800 мм;
-
глибина: 370 мм;
Виробництво Україна
Додаткова комплектація (с доплатою):
-
замок на фасад
Під замовлення 10-12 робочих днів
Виріб відправляється у розібраному вигляді, відправка виробу у зібраному вигляді +10% до вартості.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами (+ дерев'яна решетування) за рахунок покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 8 490 ₴


