
Стілець стоматолога стільці лікаря та асистента стілець стоматологічний косметичний стілець для косметолога
- Немає в наявності
- Код: 258020/1_white
2 990 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець стоматолога стільці лікаря та асистента стілець стоматологічний косметичний стілець для косметолога
Стілець для майстра мод.124 білого кольору з регулюванням висоти та підставкою для стоп. Сидіння круглої форми. Спинка у чтільця компактна зі зручною підтримкою поперекового відділу.
В асортименті є декілька варіантів кольору: білий, бежевий, чорний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 47-62* |
| Кількість регулюючих механізмів: | 1 |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах з підставкою для стоп |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | |
| Колір: | Білий |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стільчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Глибина сидіння | 350 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 620 мм |
- Ціна: 2 990 ₴







