
Диспенсер рулонного туалетного паперу Rixo Bello P247TB
- Немає в наявності
- Код: P247TB
267 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер рулонного туалетного паперу Rixo Bello P247TB
Диспенсер рулонного туалетного паперу Rixo Bello P247TB призначений для дозованого роздавання рулонного туалетного паперу в туалетних кімнатах невеликих торгових і офісних приміщень, закладів громадського харчування, також приватних квартир і будинків.
Диспенсер легко встановити, легко відмотати та відміряти папір.
Туалетний рулон легко розмотується з отвору із зазубреним краєм.
Виготовлений з ударостійкого пластику ABS.
Характеристики:
| Колекція | Bello |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний напівпрозорий |
| Покриття поверхні | Матове |
| Максимальний розмір витратних матеріалів | Діаметр 110 мм, ширина 120 мм |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Діаметр втулки | 30 мм |
| Спосіб відкриття замку | Без замка |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 150x135x138 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 150х150х150 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,36 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,44 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 48 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний напівпрозорий |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.44 кг |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 110 мм, ширина 120 мм |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 48 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.36 кг |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Діаметр втулки | 30 мм |
| Вид кріплення | Настінне |
| Колекція | Bello |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
- Ціна: 267 ₴




