
Кушетка для масажного, косметологічного кабінету, Масажний стіл з тримачем для простирадлом мод. 219 білий
- В наявності
- Код: 206008/1
11 900 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка для масажного, косметологічного кабінету Масажний стіл з тримачем для простирадлом мод. 219 білий


Масажний стіл з фіксованою висотою 2-х секційний.
Внизу кушетки розташована металева решітка для розміщення робочих приладдя або одноразових матеріалів.
У ножної частини кушетки є кріплення для рулону простирадлом.
- металеве підставу
- фіксована висота
- механічне регулювання положення спинки
- кут підйому спинки від 0 до 55про
- отвір для обличчя
- кріплення для рулону простирадлом (60см)
- знімна решітка внизу для приладдя (порошкове фарбування)
- максимальне навантаження: 200 кг
Розміри кушетки: 183х63х75 см
Упаковка: 185х18х72 см
Вага нетто: 33 кг
Вага брутто: 36 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Доступні варіанти | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Особливості | Тримач одноразових простирадел |
| Підлокітник | не передбачені |
- Ціна: 11 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка





