СТОПВИРУС

Кварцова лампа рециркулятор Бактерицидний BactoSfera ORBB 30х3 MAX EFFECT
- В наявності
- Код: 30х3
5 484 ₴
5 429,16 ₴
-1%
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Рекомендований для приміщень до 60 м2, категорій* I, II, III, IV, V.
Укомплектований високоякісними безозоновимы бактерицидними лампами низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон). Ресурс ефективної роботи ламп становить не менше 9000 годин. Кількість ламп - 3 шт. по 30 Вт. Дана довжина хвиль випромінювання ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращого поглинання ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого мікроорганізми втрачають здатність розмножуватися і гинуть.
Має 3-х метровий провід з вилкою, що дає можливість монтажу рециркулятора на будь-якій висоті в кімнатах зі стандартним метражем стелі.
Може експлуатуватися як в настільному (мобільному) так і в настінному (стаціонарному) варіанті. Для тимчасового використання рециркулятора, його можна поставити на стіл, тумбу, шафа тощо, або стаціонарно закріпити на стіну або стелю.
ПРИМИНЕНИЕ
будинку
на роботі
в мед. установах
в дитячих садах і школах
ОСОБЛИВОСТІ
1. Програмований таймер
Можно создать до 10-ти разных программ автоматического включения и выключения рециркулятора с учетом дней недели, часов и минут. Это очень удобно и эффективно. Например программа, которая может быть удобной для сотрудников Вашего офиса: автоматическое включение рециркулятора каждый день с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:30 с автоотключением в обед на 1 час + в субботу включение с 10:00 до 16:00 с автоотключением в обедний перерыв + в воскресенье рециркулятор отдыхает и так по кругу.
2. Индикаторы работоспособности ламп
Сигналізують про працездатності бактерицидних ламп рециркулятора. Яскраво-блакитне світіння інформує про нормальної роботі ламп, рожеве світіння попереджає про закінчення ефективного ресурсу роботи лампи необхідно замінити лампу на нову, і відсутність світла означає, що лампа не працює. При цьому кожен індикатор відповідає за роботу однієї лампи.
3. Конструкція
Особенность заключается в том, что оба вентилятора в рециркуляторе - вытяжные, а четыре воздухозаборника с защитой от внешнего проникновения прямых УФ-С лучей расположены на боковых гранях устройства. Такая конструкция позволяет увеличить скорость воздухопроходимости до двух раз, благодаря чему воздух обеззараживается быстрее. Также внутри корпуса рециркуляторра на крепежных отверстиях имеются герметичные крышки для удержания тяги (скорости движения воздуха). Корпус рециркулятора легко розбирається для техобслуговування, а пилові фільтри на витяжних вентиляторах дістаються зовсім без розбору корпусу - шляхом знімання зовнішніх кришок вентиляторів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Сфера використання | Торгові магазини, Клініки та медичні установи, В установах, Харчова промисловість, Для дому, Офіси організацій |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Площа приміщення | 60 кв.м |
| Таймер | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Висота | 12.5 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Основні | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кріплення | Універсальне |
| Тип опромінювача | Закритого типу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість бактерицидних ламп | 3.0(шт) |
| Рекомендована площа приміщення | 60.0(куб. м) |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 253.7(нм) |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000.0(годину) |
| Частота струму | 50(Гц) |
- Ціна: 5 429,16 ₴








