
Косметологічний мобільний візок на 3 полиці з висувним лотком мод.1881
- В наявності
- Код: 360267
2 900 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Косметологічний мобільний візок на 3 полиці з висувним лотком мод.1881
Практичний та зручний візок стане незамінним помічником у медичних кабінетах, косметології, салонах краси та СПА.
Завдяки компактним розмірам і мобільній конструкції, він ідеально підходить для організації робочого простору та швидкого доступу до необхідних інструментів і матеріалів.
Переваги:
-
Зручна організація робочого місця
-
Швидкий доступ до інструментів
-
Легкість у догляді та очищенні
-
Підходить для щоденного інтенсивного використання
Технічні характеристики:
-
Матеріал каркасу: метал
-
Покриття: порошкове фарбування
-
Кількість полиць: 3
-
Матеріал полиць: ДСП
-
Лоток: пластиковий, висувний
-
Розміри (Ш×Г×В): 48 × 30,5 × 82,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Висота | 825 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
- Ціна: 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка

