
Стелаж косметологічна шафка з відкритими скляними поличками для перукарських салонів краси VM609
- Під замовлення
- Код: VM609
Відправка з 06 травня 202611 277,60 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Стелаж косметологічна шафка з відкритими скляними поличками для перукарських салонів краси VM609
У сучасних салонах краси та перукарнях такі меблі, як вітрини та стелажі, має забезпечувати швидкий і легкий доступ до всієї представленої продукції, а також гарантувати прекрасний огляд.
Крім того, важливе значення для клієнтів має привабливість і зовнішній вигляд, а для працівників також функціональність, надійність і якість.
Правильно підібрані меблі допоможуть вигідно підкреслити особливості інтер'єру, а також найкраще представити весь асортимент продукції.
Характеристики:
- каркас може бути виготовлений із ДСП (см кольору) або ДСП Egger (см кольору);
- торці покриті крайкою ПВХ;
- скляні полички для розміщення різних аксесуарів;
— стелаж кріпиться до стіни за допомогою дюбелів.
Габарити ШхВхГ: 70х200х30 см.
Виготовлення на замовлення: 10-14 робочих днів.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Базова Ціна на сайті вказана за модель, виготовлену в ДСП
За модель із ДСП Egger передбачена доплата. Розміри доплати уточнюйте, будь ласка, у менеджера магазину.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень і стирань. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів у країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 11 277,60 ₴




