
Вітрина зі скляними полицями для косметики шафа вітринна для салону краси стелаж-вітрина для косметолога VM604
- Під замовлення
- Код: VM604
Відправка з 10 травня 202613 453,20 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Вітрина зі скляними полицями для косметики шафа вітринна для салону краси стелаж-вітрина для косметолога VM604
У сучасних салонах краси та перукарських меблів такі меблі, як вітрини та стелляжі, повинні забезпечити швидкий і легкий доступ до всіх представлених товарів і забезпечити прекрасний огляд.
Крім того, багато хто цікавиться клієнтами. Зовнішній вигляд, а для працівників — функціональність, надійність і якість.
Завдяки добре підібраним меблях можна підсилити особливості інтер’єру, а також зробити найкращий внесок у розвиток виробництва.
Характерики:
- каркас може бути виготовлений із ДСП (див.кольори) або ДСП Egger (див.кольори);
- торці покриті кромкою ПВХ;
- скляні полички для розміщення різної продукції;
- прихована підсвітка допоможе зробити зовнішній вигляд представленої продукції ще привабливішим.
Габарити ШхВхГ: 80х200х30 см.
Виготовлення на замовлення: 10-14 робочих днів.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Базова Ціна на сайті вказана за модель, виготовлену в ДСП
За модель із ДСП Egger передбачена доплата. Розміри доплати уточнюйте, будь ласка, у менеджера магазину.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень і стирань. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів у країнах Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 13 453,20 ₴




