
Перукарське крісло Фламінго з регулюванням висоти
- В наявності
- Код: Фламинго-1.0
8 602 ₴
8 429,96 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Перукарське крісло Фламінго на пневматиці та гідравліці (вибір у різновидах)
Бюджетна модель крісло Фламінго (Flamingo)
Крісло виконане з якісних матеріалів. Кожзам європейського виробництва, надійний і стійкий до миючих засобів. З часом не тріскається і колір не тьмяніє.
Колір крісла можна вибрати інший, дивитися зразки на нашому сайті.
*Увага! Модель "Фламінго 1.0" вказана на п'ятилуччі ХРОМ та ПЕВМОПІДЙОМНИКУ.
За бажанням клієнта крісло можна виконати з прошивкою, в одному кольорі, або скомбінувати кілька кольорів.
Характеристика:
- ширина 67см
- глибина 60см
- висота пневматичний витяг 43-53см
- висота гідравлічний витяг 53-63см
У ціну вказаної на сайті входить базова комплектація крісла: пневматичний підйомник, хромоване п'ятипромінь на стопках.
Якщо ви хочете змінити комплектацію крісла, то за додаткову плату можна замовити:
- гідравлічний підйомник
- база диск або квадрат (опуклий)
- база диск або квадрат (плоский)
Меблі виготовляються на замовлення до 14 днів.
Гарантія 12 місяців. Післягарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 67 мм |
| Глибина крісла | 60 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 63 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 53 |
| Тип витягу: | Пневматика |
- Ціна: 8 429,96 ₴






