
Вітрина-стелаж для косметологічних кабінетів перукарська вітринна шафа вітрини для салонів краси М503
- Під замовлення
- Код: Марк 503
Відправка з 11 травня 202610 675 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Вітрина-стелаж для косметологічних кабінетів перукарська вітринна шафа вітрини для салонів краси М503
Вітрина М503 може використовуватися як для зберігання матеріалів або інструментів, так і для показу товарів для продажу.
Її плюсом є функціональність та місткість.
Матеріал виготовлення вітрини - скло та ДСП.
вітрина складається з 5 полиць:
2шт - закриті дверцятами з ДСП;
2 шт закриті скляними дверцятами;
1шт - відкрита;
Розміри вітрини:
висота: 1900мм;
ширина: 800 мм;
глибина: 370 мм;
Великий вибір кольорів - ЗРАЗКИ ДСП
Виробництво Україна
Додаткова комплектація (з доплатою):
- замок на фасад;
На замовлення: 10-14 робочих днів.
Гарантія 12 місяців.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
- Ціна: 10 675 ₴


