Косметологічний комбайн 6 в 1 Nova N96
- Немає в наявності
- Код: 1727
26 900 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Косметологічний комбайн — 6 в 1 Nova N96 підійде для професійної роботи в салонах краси та косметологічних кабінетах. Такий апарат поєднує в собі всі базові функції для розв'язання поширених естетичних проблем шкіри. Комбайн компактний і зручний у роботі, з легкістю поміститься на косметологічній візку.
Опції косметологічного комбайна Nova N96:
- Алмазна дермабразія
- Ультразвуковий скрабер
- Ультразвукова терапія
- Тепло-/холодотерапія
- Светотерапия
- Мікротокова терапія (біоліфтинг обличчя, тіло).
1) Алмазна мікродермабразія
Алмазна мікродермабразія являє собою шліфування шкіри насадками з алмазним напиленням. Основна відмінність алмазної мікродермабразиї від процедур звичайної дермабразиї полягає в тому, що дермабразія — це хірургічний метод корекції обличчя, який проводиться під наркотичним покриттям і полягає у видаленні поверхневого шару шкіри фрезою. А ось алмазна мікродермабразія абсолютно безболісна процедура, що дає змогу домогтися м'якої як шовк, здорової шкіри, минаючи хворобливі відчуття та постхірургічні наслідки. Більшість пацієнтів і далі ведуть свій звичний спосіб життя під час проходження курсу лікування.
Переваги процедури алмазної мікродермабразиї:
- безболісне та без потреби в знеболюванні;
- немає хворобливих ран, швидке відновлення шкіри;
- стійкі результати та немає побічних ефектів.
Процедури алмазної мікродермабразиї дають змогу розв'язати найрізноманітніші проблеми шкіри. Поверхнева мікродермабразія є ефективною процедурою для розгладження дрібних зморщок, лікування «забитих» пор і тьмяного кольору шкіри. Серединна мікродермабразія може бути застосована для лікування глибших зморщок, пігментних плям, невеликих рубців постакне. Глибока мікродермабразія дає змогу позбутися великих шрамів, рубців і розтяжок. Сферою застосування алмазної мікродермабразиї вважається зона обличчя, шиї, бюста та інші ділянки тіла.
Висока ефективність і безболісність процедур алмазної мікродермабразиї робить її досить потрібною на ринку косметологічних послуг.
2) Ультразвуковий скрабер
Ультразвуковий скрабер ефективно виконує поверхневе чищення обличчя. Це одна з багатьох ефективних процедур апаратної косметології, спрямованих на очищення й омолодження шкіри. Ультразвуковий пілінг так само можна назвати своєрідною гімнастикою для шкіри, оскільки він підвищує її тонус, стимулює м'язи та тканини та майже ніколи не викликає побічних ефектів.
Ультразвуковий пілінг ефективно розв'язує такі проблеми, як вугри та камедони, гіперпігментація, дрібні зморшки, зневоднена й ороговіла шкіра, нездоровий колір обличчя. Результати від ультразвукового пілінгу стають помітними вже після перших процедур: поліпшується колір обличчя, спадає набряклість, відбувається регенерація шкірних покривів, завдяки чому утворюються нові, молоді та здорові клітини.
Процедури ультразвуковим скрабером фактично не мають протипоказань і ускладнень, тому можуть застосовуватися для будь-яких типів шкіри.
3) Ультразвукова терапія
Ультразвукова терапія — це застосування механічних коливань надвисокої частоти з лікувальною метою. Широкий терапевтичний діапазон, швидкий видимий ефект від процедур, роблять ультразвукову терапію незамінною складником у комплексних програмах з догляду за тілом і обличчям.
У косметології ультразвукова терапія застосовується для:
- ультразвукового чищення обличчя (віз-пілінг), допомагаючи очистити шкіру від ороговілих клітин, забруднень, шкірного сала, камедонів і поту;
- лікування целюліту (застосування ультразвуку викликає розщеплення жирових клітин);
- омолодження шкіри, покращення тонусу та кольору (видія ультразвуку підсилює регенерацію тканин, прискорює утворення колагену й еластину);
- корекції фігури та покращення контурів тіла;
- глибокого введення активних косметичних препаратів у глибокі шари шкіри (фонофорезу);
- ліфтингу та зміцнення м'язів обличчя;
- мікромасажу на клітинному рівні.
Водночас ультразвукові процедури не викликають побічних ефектів, абсолютно атравматичні та водночас ефективні.
4) Тепло-/холодотерапія
Теплостимуляція пришвидшує циркуляцію крові та підвищує обмін речовин.
Холодотерапія знімає набряк, знімає біль у частинах тіла, звужує пори, знімає запалення, зменшує анафілаксію.
5) Світлотерапія
Светотерапия має антивіковий ефект, підтягує шкіру, знежирює та покращує стан шкіри загалом, зменшує запалення, прискорює регенерацію клітин і клітинних мембран, знижує пігментацію та рівень меланіну.
6) Мікротокова терапія
Мікротокова терапія — це методика, у якій використовуються слабкі, низькочастотні модуліровані імпульсні струми. Під дією мікрострумів активізуються біофізичні процеси в клітинах, що тягне за собою:
- зміни мембранного потенціалу клітин,
- збільшення внутрішньоклітинної концентрації кальцію й активізацію кальці-залежних елементів,
- прискорення процесів регенерації клітин шкіри, посилення вироблення колагену,
- поліпшення живлення, дихання та інших важливих функцій життєдіяльності клітини.
Іншими словами, мікротокова терапія покращує мікроциркуляцію в клітинах, м'яких тканинах, у підшкірно-жировій кліткочці, у м'язах і судинах; стимулює вироблення колагенів і еластинових волокон, сприяє накопиченню АТФ у клітинах, усуває суб'єктивні больові відчуття. Ефективність мікроструму терапії зумовлена тим, що мікроструми формують комплексну програму оздоровлення й омолодження клітин шкіри.
Показання до застосування мікротокової терапії:
- вугровий висип,
- пігментні плями,
- зморшки, вікові зміни шкіри,
- купероз,
- реабілітація після пластичних операцій,
- післяопераційні та післяпологові рубці,
- целюліт
- себорея.
Мікротоки так само відновлюють тонус лицьових м'язів, цим пояснюється ефект ліфтингу відразу ж після процедури. Крім того, струми низької частоти впливають на гладку мускулатуру кровоносних і лімфатичних капілярів, стимулюючи почергове скорочення й розслаблення м'язових волокон; регулюють рух крові та лімфи в судинах. Такі процедури вважаються ефективними для лікування набряків, залютовування верхніх шарів дерми, застійних плям (постакне).
Мікротокова терапія вважається базовою процедурою для збереження молодості шкіри та усунення вікових змін. Курс мікрострумової терапії становить 15-20 процедур. З 25-річного віку рекомендується проходити 1 курс на рік, від 30-річного — 2 курси. Потім проводити підтримувальні сеанси 1-2 рази на місяць.
Типи мікрострумової терапії:
- дезінкрустація
- мікротоки лімфодренаж
- репрограмування мімічної мускулатури
- мікротоки ліфтинг обличчя й тіла
- мікроіонофорез (іонна мезотерапія).
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Користувацькі характеристики | |
Особа | міс Гарантійний термін |
- Ціна: 26 900 ₴