
Шафа вітрина з дверцятами та скляними відкритими поличками вітрина для перукарень М500
- Під замовлення
- Код: М500
Відправка з 10 травня 202614 125 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Шафа вітрина з дверцятами та скляними відкритими поличками вітрина для перукарень М500
Вітрина для салону краси, перукарні, SPA - центру, торгового залу.
Вітрина виготовляється із якісного ДСП білого кольору.
Увага! Ціна вказана за виріб у білому ДСП, без замочків та у стандартних розмірах
Стандартна комплектація
У своїй будові вона має 5 полиць (2 ДСП, 3 скляні).
Висота 2000мм,
ширина 950мм,
глибина 370 мм.
Додаткова комплектація (з доплатою):
- замочки;
Виробництво Україна
На замовлення 10-14 робочих днів
Виріб відправляється у розібраному вигляді, відправка виробу у зібраному вигляді +10% до вартості.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами (+ дерев'яні обрешітки) за рахунок покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 14 125 ₴


