
Апарат для пресотерапії мод. 9102
- В наявності
- Код: 102028
57 900 ₴
57 650 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Апарат для пресотерапії мод. 9102
Прилад призначений для професійного застосування в салонах, клініках краси і центрах корекції фігури.
Зручне підключення манжет до апарату здійснюється через захисний чохол, який розміщується на кушетці. На шлангах і на роз'ємах манжет вказані номерки, у відповідності з якими проводиться підключення аксесуарів до апарату. В чохлі передбачені бічні кишені, що звисають з боків кушетки, в яких зручно зберігати приладдя від костюма, якщо апарат не використовується або проводяться інші процедури. Чохол і манжети виконані з легко очищуваного водонепроникного матеріалу (ПВХ).
Апарат має 4 колеса (2 колеса з блокуванням), що дозволяє при необхідності легко переміщати прилад в потрібне місце. В корпусі апарату з боків передбачені 2 внутрішні полиці для зберігання приладдя/аксесуарів.
Комплектація:
пояс (4 камери) – 1 шт.
черевик (2 камери) – 2 шт.
штанина (4 камери) – 2 шт.
рукав (2 камери) – 2 шт.
захисне покриття на кушетку з бічними кишенями для аксесуарів – 1 шт.
Технічні характеристики:
Споживана потужність: 50 Вт
Робочий тиск: 0-210 мм. рт.ст.
Розміри апарату: 96х47х35 см
Упаковка: 106х55х46,5 см (апарат)
Упаковка: 79х42,5х17 см (ковдра)
Вага апарату в упаковці: 25,95 кг
Вага костюма в упаковці: 10,25 кг
Загальна вага: 36,50 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Гомілка, Руки, Ступні, Тіло, Коліна, Стегна, Ноги, Живіт |
| Вага апарату | 36.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для скульптурирования тіла та схуднення(підтяжки) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 470 мм |
- Ціна: 57 650 ₴










