
Косметологічна кушетка для салону краси крісло для косметолога для депіляції ZD-813
- Немає в наявності
- Код: ZD-813
9 679,20 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Косметологічна кушетка для салону краси крісло для косметолога для депіляції ZD-813
Зручна та надійна косметологічна кушетка. Призначена для проведення косметологічних процедур, а також може бути використана для інших процедур (нарощування вій, фарбування брів).
Є можливість виставити кушетку у кількох положеннях.
Механічне управління спинної та ножної частини.
Високоякісний шкірозамінник прослужить дуже довго.
Міцний металевий каркас
Технічні характеристики:
- 3-х секційна кушетка;
- регулювання спинної частини та ножного відділу виробляються механічно (розкладається горизонтально);
- підлокітники знімні; отвір для особи;
- основа металева забарвлена;
- оббивка шкірозамінник (шкірозамінник);
- Колір оббивки кремовий, коричневий;
Габаритні розміри: 180х61х63h
- Виробництво: Китай
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Підголовник | Регульований |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 1800 мм |
- Ціна: 9 679,20 ₴









