Топ продаж

Кушетка-крісло косметичне, для депіляції, для нарощування вій, канапа для косметолога на 3 секції
- Немає в наявності
- Код: ZD-805A
10 656 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка-крісло косметичне, для депіляції, для нарощування вій, канапа для косметолога на 3 секції

- Дві регульовані частини — головні та ножні
- - Отвір для обличчя
- -Підголівник
- -Підлокітники знімні
- -Ніжки хромовані
- Регулювання висоти — механічне (+10 см)
- Обивка - кожзам.
- Колір: білий.
- Размеры: 180x61x63/73h
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Максимальна висота | 730 мм |
| Мінімальна висота | 630 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | хромований |
| Підголовник | Подушка-заглушка для отвори в головній частині |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
- Ціна: 10 656 ₴

