
Стійка ресепшн Stone з геометричним металевим фасадом Стіл адміністратора для салону офісу клініки VM434
- Під замовлення
- Код: VM434
Відправка з 05 червня 202625 320,50 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Стійка ресепшн Stone з геометричним металевим фасадом Стіл адміністратора для салону офісу клініки VM434
Стійка адміністратора Stone — це ідеальне поєднання індустріального стилю та практичності.
Її унікальний фасад із геометричним візерунком привертає увагу з першого погляду, створюючи професійне та стильне перше враження у відвідувачів вашого салону, студії чи офісу.
Характеристики:
- фасад декорований об'ємним металопрофілем.
Порошкове фарбування металу забезпечує довговічність та стійкість до механічних пошкоджень.
Колір фарбування: чорний, золотий, срібний, білий, молочний.
- матеріал корпусу - ДСП (колір ДСП на вибір)
- зі сторони адміністратора стійка обладнана 3-ма місткими висувними ящиками, що дозволяє тримати всі необхідні документи та дрібниці в ідеальному порядку.
Можливе виготовлення даної моделі з підсвіткою знизу на передній частині фасаду. (підсвітка- додаткова платна опція)
Розміри:
-
довжина - 120 см;
-
висота - 110 см;
-
глибина - 45 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та кресленнями.
Під замовлення. Термін виготовлення - 14-20 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка стандартна |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 25 320,50 ₴



