
Ширма медична односекційна Ш-1 перегородка для процедурного кабінету та лікарні
- Під замовлення
- Код: Ш-1_AN
Відправка з 02 червня 20263 090 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій (стулок) | 1 |
| Матеріал екрану ширми | Тканина |
| Матеріал каркаса ширми | Метал |
| Опори ширми | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ширми | 660 мм |
| Висота ширми | 1770 мм |
| Ширина секції | 660 мм |
| Висота секції | 1770 мм |
- Ціна: 3 090 ₴

