
Дерев'яний масажний стіл висота 93 см КТ-02 Palazzo GREY посилена масажна кушетка з отвором для обличчя
- Готово до відправки
- Код: КТ-02ST (93см)
27 000 ₴
25 500 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Дерев'яний масажний стіл висота 93 см КТ-02 Palazzo GREY посилена масажна кушетка з отвором для обличчя
Професійна масажна кушетка КТ-02 ST це надійний та якісний односекційний стаціонарний масажний стіл з посиленим дерев'яним каркасом від українського виробника RemMed_UA
Характеристики:
Каркас: посилений дерев'яний каркас чорного кольору
максимальне навантаження - 400 кг
Основа: фанера завтовшки 12 мм
Наповнювач: пінополіуретан, товщина 10 см, щільність 28 кг/м³
Оббивка: PU- Palazzo GREY – зносостійка, приємна на дотик, легко очищається
Отвір для обличчя зі зручною заглушкою
Полиця знизу: виконана з ЛДСП 10 мм – зручно для зберігання аксесуарів та витратних матеріалів
Розміри: 2000 × 850 мм
Висота: фіксована 93 см
Переваги:
-
Підвищена міцність рахунок посиленого каркаса
-
Товстий шар наповнювача для максимального комфорту клієнта
-
Естетичний зовнішній вигляд і великий вибір кольорів
-
Підходить для професійного використання в масажних салонах та СПА
| кількість секцій | 1 |
| довжина | 200 см |
| ширина | 85 см |
| висота фіксована | 93 см |
| допустиме навантаження на стіл | 400 кг |
| максимальна вага користувача | 200 кг |
| доступні кольори PU оббивки | GREY |
| наповнювач | пінополеуретан 10 см |
| колір дерев'яного каркасу | чорний |
| Виробник Україна | RemMed |
Додаткові опції (з доплатою)
-
Валіки для масажу;
Гарантія -12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальні властивості покриття, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка, Масловідштовхувальні властивості покриття, Захисні накладки на ніжках |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Товщина подушки робочої поверхні | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 930 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження, кг | 400 |
- Ціна: 25 500 ₴




