
Ліжко функціональне лікарняне з ручним регулюванням КФ-2-МП-125-БП-ОП-Р з боковими огорожами (без матрацу)
- Під замовлення
- Код: КФ-2-МП-125-БП-ОП-Р_AN
Відправка з 07 червня 202625 500 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Ліжко функціональне лікарняне з ручним регулюванням КФ-2-МП-125-БП-ОП-Р з боковими огорожами (без матрацу)
Ліжко медичне функціональне КФ-2-МП-125-БП-ОП-Р з пластиковими бильцями, телескопічними пластиковими огорожами та колеса з фіксатором діаметром 125 мм призначена для лежачих хворих, які тимчасово обмежені в русі і потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу здійснюється за допомогою обертання важеля регулювання. Відбувається це плавно і без зусиль, впорається навіть тендітна дівчина. При необхідності важіль регулювання можна сховати.
Конструкція медичного ліжка виготовлена із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Каркас покритий спеціальною полімерною антибактеріальною фарбою із додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від поширення лікарняних інфекцій та знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції і витримує агресивні засоби для чищення.
Передбачено можливість безступінчастого регулювання кутів нахилу секцій основи шляхом обертання відповідної ручки.
Ліжко встановлене на колеса діаметром 125 мм.
Можлива додаткова комплектація поперечиною, еластичним матрацом та штативом (з доплатою).
Переваги:
-
перешкоджає поширенню внутрішньолікарняних інфекцій;
-
легке складання;
-
три модифікації бувець;
-
фіксатор матраца;
-
колеса із фіксатором;
-
посилений каркас;
-
гарантія 18 місяців.
Характеристики:
| Габаритні розміри | 2050х900х880 мм |
| Розміри ложа | 900х2000 мм |
| Висота ложа від підлоги | 450 мм |
| Кількість секцій | 2 (1 – стаціонарна, 1 – підйомна головна) |
| Максимальний кут підйому секції | 80˚ |
| Привід | механічний |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діаметр коліс | ф125 мм |
| Матеріал рами | сталь з антибактеріальним покриттям |
| Матеріал билець | пластик |
| Матеріал огорож | алюміній, пластик |
| Колеса + гальма | з фіксатором |
| Маса виробу | 33 кг |
| Габарити у складеному стані | 1000х1000х150 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | пластик |
| Бічне огородження | метал, пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Торцеві огорожі | знімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа, складні, знімні, з блокуванням довільного регулювання |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Гарантійний термін | 18 міс |
- Ціна: 25 500 ₴







