
Функціональне медичне ліжко КФ-2-МП-125-БМ-Р з механічним приводом і колесами 125 мм
- Під замовлення
- Код: КФ-2-МП-125-БМ-Р_AN
Відправка з 07 червня 202618 500 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Функціональне медичне ліжко КФ-2-МП-125-БМ-Р з механічним приводом і колесами 125 мм
Ліжко медичне функціональне КФ-2-МП-125-БМ-Р двосекційне з металевими поручнями та колесами діаметром ф125 мм призначене для лежачих хворих, тимчасово обмежених у русі та потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу здійснюється за допомогою обертання важеля регулювання. Відбувається це плавно і легко, впорається навіть тендітна дівчина. При необхідності важіль регулювання можна приховати.
Конструкція медичного ліжка виготовлена із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Каркас покритий спеціальною полімерною бактеріальною фарбою з додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від поширення лікарняних інфекцій та знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції і витримує агресивні засоби для чищення.
Передбачена можливість безступінчастого регулювання кутів нахилу секцій основи шляхом обертання відповідної ручки. Ліжко встановлене на колеса діаметром 125 мм.
Можлива додаткова комплектація поперечкою, еластичним матрацом, штативом та телескопічними бічними огорожами (з доплатою).
Переваги:
-
перешкоджає поширенню внутрішньолікарняних інфекцій;
-
легке складання;
-
три модифікації білець;
-
фіксатор матраца;
-
колеса із фіксатором;
-
посилений каркас;
-
гарантія 18 місяців.
Характеристики:
-
розмір: 2050х900х880 мм;
-
каркас: сталь із антибактеріальним порошковим покриттям;
-
навантаження: до 180 кг.
-
Термін служби (не менше) – 5 років.
| Габаритні розміри | 2050х900х880 мм |
| Розміри ложа | 900х2000 мм |
| Висота ложа від підлоги | 450 мм |
| Кількість секцій | головна секція - від 0˚ до 70˚, ножна секція - від 0˚ до 45˚ |
| Максимальний кут підйому секції | 80˚ |
| Привід | механічний |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діаметр коліс | ф125 |
| Матеріал рами | сталь з антибактеріальним покриттям |
| Матеріал билець | метал |
| Колеса + гальма | з фіксатором |
| Габарити у складеному стані | 1000х1000х150 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Спосіб регулювання ножної секції | механічний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Торцеві огорожі | знімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Кут нахилу головної секції | 70 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 45 град. |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Гарантійний термін | 18 міс |
- Ціна: 18 500 ₴

