
Стаціонарне медичне ліжко КП 80/190 (без матрацу) для лікарень та медичних стаціонарів
- Під замовлення
- Код: кр. КП 80\190_AN
Відправка з 07 червня 20266 600 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Стаціонарне медичне ліжко КП 80/190 (без матрацу) для лікарень та медичних стаціонарів
Ліжко медичне КП 80/190 призначене для лікарень, лікувальних закладів, медичних стаціонарів і використовується для комфортного розміщення пацієнтів.
Конструкція медичного ліжка виконана із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Ложе ліжка – металева сітка, розмір ложа під матрац - 1900х800 мм. Висота до ложа ліжка без матраца становить 440 мм.
Конструкція ліжка дозволяє витримувати вагу до 160 кг.
Конструкція ліжка цільнозварна.
Додатково ліжко може комплектуватися матрацом (з доплатою).
Переваги ліжка:
-
антибактеріальні властивості фарби каркасу забезпечують захист пацієнтів від інфекцій у проміжках між санітарною обробкою;
-
можливість вибору колірної гами каркасу Замовником.
Характеристики:
| Основні атрибути | Ліжко медичне КП 80/190 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | для дітей та дорослих |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Тип конструкції ліжка | нерозбірна |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Висота ложа від підлоги | 440 мм |
| Матеріал виготовлення: | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцеві огорожі | метал |
| Додаткові характеристики: | |
| Торцеві огорожі | незнімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Колісні опори | не передбачені |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Висота ложа від підлоги | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Колісні опори | не передбачені |
| Торцеві огорожі | незнімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Гарантійний термін | 18 міс |
- Ціна: 6 600 ₴


