
Стелаж Loft ARCADA для косметики та парфумерії Вітрина етажерка з тумбами для салону краси VM74
- Під замовлення
- Код: VM74
Відправка з 21 червня 202624 786,50 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж Loft ARCADA для косметики та парфумерії Вітрина етажерка з тумбами для салону краси VM74
Стелаж Arcada
Елегантна модель, яка вигідно приверне увагу клієнтів до вашої косметики, парфумерії або іншої продукції.
Сучасний дизайн із металевим каркасом ідеально вписується в інтер’єр салонів, магазинів та шоурумів.
Характеристики:
-
металевий каркас, покритий порошковою фарбою;
-
покриття порошковою фарбою для захисту від впливу корозії та пилу;
-
матеріал поличок ДСП;
-
нижня тумба з дверцятами для зберігання;
Розміри (ШхГхВ): 130х40х220 см.
-
Колір каркасу: золото, чорний, сірий, білий*.
*Можливість виготовлення в інших кольорах уточнюйте у менеджера сайту.
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підсвітка;
Термін виготовлення – 14-20 робочих днів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 24 786,50 ₴




