
Пластиковий кошик для сміття Rixo Maggio WB312B Чорна корзина на 12 л
- В наявності
- Код: WB312B
970 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Пластиковий кошик для сміття Rixo Maggio WB312B Чорна корзина на 12 л
Кошик для сміття Rixo Maggio WB312B – стильне та сучасне рішення для готельних номерів, туалетів та офісів.
Унікальна конструкція нових моделей ідеально підходить для обмеженого простору або розміщення під столами, а зовнішній корпус, що знімається, значно спрощує чищення і догляд.
Основний бак захований за декоративним зовнішнім, що дозволяє легко сховати пакет для сміття.
Maggio WB312B - ідеальний варіант для будь-якого приміщення, будь то спальня, вітальня, вбиральня або офіс.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 12л |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Матеріал корпусу | ABS-Пластик |
| Тип | Кошик без кришки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Вид кріплення | Підлогове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 360х270х180 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 375х290х230 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 2,325 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,615 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 4 |
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 232 г |
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
- Ціна: 970 ₴

