
Електросушарка для рук Rixo Maggio H01S
- В наявності
- Код: H01S
15 087 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Електросушарка для рук Rixo Maggio H01S
Занурювальна електросушарка для рук Rixo Maggio H01S.
Позбавтеся від витрат на покупку і поповнення паперових рушників і скоротіть витрати на вивезення сміття!
Maggio H01S найкомпактніша занурювальна високошвидкісна сушарка для рук.
Невеликі розміри даної моделі дозволяють встановлювати її в будь-яких місцях для громадських ванних кімнат.
Ступінь вологозахисту - IPX4 - виключає попадання вологи всередину сушарки з усіх боків.
Інфрачервоні датчики контролюють процес роботи сушарки, автоматичне відключення через 25 секунд.
Сушарка оснащена високошвидкісним двигуном (час висихання рук 7-10 с.), Новим HEPA-фільтром більшого розміру з ефективністю 99,9%, прихованим перемикачем для регулювання високої і низької швидкості повітря і інтелектуальною системою обігріву.
Замикається резервуар для води оснащений світловим індикатором, він спрацьовує, коли повністю заповнений.
Cушилка має автоматичний тепловий захист, включаючи захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, захист від короткого замикання, і працює в оптимальному діапазоні для досягнення максимального терміну служби.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття поверхні | Матове |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Потужність: | Гаряче повітря (1800-2000 Вт), холодне повітря (1000-1200 Вт) |
| Степень влагозащиты: | IPX4 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Час сушіння: | 7-10 сек. |
| Вид кріплення | Настінне |
| Живлення | 220-230 В |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 533x295x180 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 600x360x250 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 6,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 7,6 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Швидкість потоку повітря: | 80-95 м / с (регулюється) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 7.6 кг |
| Покриття поверхні | Матове |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 1 |
| Потужність: | Гаряче повітря (1800-2000 Вт), холодне повітря (1000-1200 Вт) |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 6.4 кг |
| Харчування | 220-230 В |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Вид кріплення | Настінне |
| Ступінь вологозахисту: | IPX4 |
| Час сушки: | 7-10 сек. |
| Колекція | Maggio |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Швидкість потоку повітря: | 80-95 м/с (регулюється) |
- Ціна: 15 087 ₴


