
Стілець зі спинкою для майстра салону краси мод.850 Чорний
- Немає в наявності
- Код: 206038/4
3 090 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець зі спинкою для майстра салону краси мод.850 Чорний
Стілець для майстра модель 850 чорного кольору зі зручним сидінням у вигляді таблетки та широкою спинкою для підтримки поперекового відділу.
П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колесами забезпечує тихе і легке пересування.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 39-53* |
| Кількість регулюючих механізмів: | 1 |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | PVC 1,1 мм - полівінілхлорид |
| Колір: | Чорний |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | |
| Розмір сидіння, см: | 39 |
| Розмір спинки, см | |
| Діаметр основи стільчика, см: | |
| Вага бруто, кг | 7,7 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 47х45х47 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 47х45х47 |
| Вага бруто, кг | 7,7 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стульчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 390 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 530 мм |
- Ціна: 3 090 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка


