
Тумба косметологічна візок для косметологічних апаратів косметолог столик з ящиками VM939
- Під замовлення
- Код: VM939
Відправка з 30 травня 20267 192,80 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зв'яжіться з нами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 192,80 ₴
- Спосіб упаковки: Відсутня початкова упаковка.Товар буде упакований під час відправки на Новій Пошті, в стрейч-плівку і обрішений.








