
Стелаж для косметики в салон краси вітрина для візажиста стелажі для офісу VM70
- Під замовлення
- Код: VM70
Відправка з 21 червня 202613 439 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для косметики в салон краси вітрина для візажиста стелажі для офісу VM70
Стелаж VM70 – підлогова конструкція на стійких ніжках доповнить інтер'єр оригінальним та практичним дизайном.
Виготовляється з якісних та міцних матеріалів.
Матеріал легкий у догляді та стійкий до впливу вологи та засобів для чищення.
Проста та універсальна модель буде доречна в салоні краси, візажному кабінеті, магазині косметики або просто для домашнього затишку.
Матеріал: металевий каркас, полички скло або ДСП(на вибір). Ціну уточнюйте, будь ласка, у менеджера магазину.
Колір каркасу: золотий або чорний
* - з приводу виготовлення стелажу у другому кольорі зв'яжіться з менеджером сайту.
Розміри (ШхГхВ): 100х40х190 см.
Термін виготовлення – до 2 місяців, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП, скло |
- Ціна: 13 439 ₴





