
Стильне крісло для очікування меблі для клієнтів салонів офісів ресторанів кафе VM315
- Під замовлення
- Код: VM315
Відправка з 26 травня 202610 034,40 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Стильне крісло для очікування меблі для клієнтів салонів офісів ресторанів кафе VM315
Крісло для очікування VM315 - комфортна модель для встановлення в залах очікування, офісах, салонах краси.
Округла м'яка спинка забезпечує робимо модель зручною для клієнта. Крісло виготовлене із зносостійких матеріалів оббивки та наповнювача. Широка гамма кольорів допоможе вибрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
― матеріал оббивки - шкірозамінник або тканина*;
― наповнювач поролон 25-ої щільності;
― хромовані опори;
― матеріал каркасу - фанера та двп;
Колір на вибір.
Розміри (ШхВхГ): 80х85х55см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника.
За крісло із меблевої тканини передбачено доплату.
Щоб дізнатися актуальну ціну, виберіть потрібний матеріал оббивки під ціною або зв'яжіться з менеджером для консультації.
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
- Ціна: 10 034,40 ₴






