
Косметологічний візок золотий для нарощування вій салону GOLD_Mini
- Під замовлення
- Код: BR_gold Mini
Відправка з 19 квітня 20264 700 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Косметологічний візок золотий для нарощування вій салону GOLD_Mini
Косметологічна візок мод.BR_gold Mini - стійка, невеликого розміру, зі скляними поличками.
Візок можна використовувати як в косметології, так і в перукарнях салонах, манікюрних кабінетах, медичних установах.
Візок відкритого типу дуже практична, дозволяє зберігати невеликі косметологічні (манікюрні, педикюрні, перукарні) інструменти або засоби, не займає багато місця та прекрасно вписується в будь-який інтер'єр. Скляні полички легко очищаються від будь-яких забруднень.
-
металевий профіль, порошкове фарбування – колір золото;
-
Можливість виготовити в будь-якому іншому кольорі, будь ласка, уточнюйте у менеджера
-
3 скляні полиці;
-
полиці - скло;
-
колеса прогумовані;
Габаритні розміри візка (г * ш * в): 30х48х75(h) см
УВАГА!
При відправленні Новою поштою ВСІ візки зі скляними полицями обов'язково відправляються в дерев'яному каркасі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: 4 700 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка




