
Візок косметологічний білий ДСП етажерка для манікюру педикюру столик для нарощування вій ST-016
- Немає в наявності
- Код: ST-016
3 750 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний білий ДСП етажерка для манікюру педикюру столик для нарощування вій ST-016
-
металлический профиль, белая покраска 3 полки, ДСП
-
толщина ДСП полочек 10 мм
-
возможность крепления лампы-лупы на струбцине
-
специальные отверстия для крепления лампы-лупы
Размеры: 70х40х93(h) см
Упаковка:
-
полочки: 67х42х7(h) см
-
металлическое основание: 96х43х7(h) см
Вес брутто: 15,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 750 ₴



