
Косметологічний візок мобільна етажерка пластикові полиці мод. 978С косметологічний столик на коліщатках
- Немає в наявності
- Код: 255023
2 950 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний мод. 978С на 3 пластикові полиці
-
отвір для кріплення лампи-лупи
-
металевий профіль, біле порошкове фарбування
-
3 полиці, пластик
Розмір візка: 56х38х85(h)
Упаковка: 70х28х47 см
Вага брутто: 6,7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | пластик |
- Ціна: 2 950 ₴



