
Візок етажерка для салону краси Comfort 2 комод-тумба для косметолога VM944
- Під замовлення
- Код: VM944 (Comfort 2)
Відправка з 20 травня 20264 750,80 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Візок етажерка для салону краси Comfort 2 комод-тумба для косметолога VM944
Візок універсальний для салону краси Comfort 2 (VM944) з її допомогою можна розмістити все робоче приладдя так, як зручно саме Вам і швидко знаходити все необхідне.
Виготовляється з якісних та міцних матеріалів. Підійде під будь-який інтер'єр.
Матеріал легкий у догляді та стійкий до впливу вологи та засобів для чищення.
Характеристики:
-
матеріал ДСП
-
телескопічні напрямні
-
полиці – 2 шт;
-
висувні ящички -2шт;
-
металеві прогумовані колесики.
-
хромовані ручки
-
тримач збоку для зручного пересування візку
Розміри (ШхВхГ): 64х79х41 см
Колір ДСП: на вибір.
Можливе виготовлення в індивідуальних розмірах.
Для уточнення інформації, зв'яжіться з менеджером магазину.
Термін виготовлення: 14-20 днів, залежно від завантаження виробництва
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 640 мм |
| Глибина етажерки | 410 мм |
| Висота етажерки | 790 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 640 мм |
| Глибина тумби | 790 мм |
| Висота тумби | 410 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Фасади етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 4 750,80 ₴








