
Концентратор кисневий АЕ-10 на 10 літрів для кисневої терапії та лікування однопотоковий
- Немає в наявності
- Код: АЕ-10
52 500 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Концентратор кисневий АЕ-10 на 10 літрів для кисневої терапії та лікування
Кисневі концентратори Brightfield AERTI AЕ — лінійка портативних медичних концентраторів для проведення тривалої й екстреної інгаляції кисневим потоком у разі захворювання органів дихання, патології серцево-судинної системи, а також для пацієнтів, яким рекомендована киснева терапія.
Кисневе обладнання належить до групи високотехнологічного обладнання й може виробляти повітряну суміш із високою концентрацією кисню тривалий час. Всі моделі портативних концентраторів обладнані 5-рівневою фільтрувальною системою, яка гарантує вихід чистого та безпечного потоку.
Як генератор кисню використовується ціліт компанії Arkema (Ceca), провідний виробник абсорбантів і осушувачів, що забезпечує тривалу й безперебійну роботу приладу з мінімальним технічним обслуговуванням.
Використання безоливного компресора нового покоління дало змогу мінімізувати шум під час роботи. Рівень шуму становить менш ніж 37 дБ. Інтелектуальна система керування мінімізує споживання електроенергії через точне регулювання тиску в системі.
Концентратори відповідають усім критеріям безпеки та ефективності, які пред'являються до цього класу приладів. Багаторівнева система тривоги подає світлові й аудіосигнали під час перегрівання, зниження обсягу та рівня кисню, вимкнення джерела живлення.
- РК-дисплей, що показує поточний і загальний час роботи концентратора;
- Таймер керування робочим часом;
- Система високоефективних фільтрів;
- Інтелектуальна система самодіагностики: сигнали тривоги з відтворенням несправної інформації на РК-дисплеї;
- Компресор із великим робочим об'ємом зі збільшенням терміну експлуатації на 30%;
- Низький рівень шуму;
- Час робіт
- Тривалий термін експлуатації, підходить для роботи впродовж 24 годин;
Технічні характеристики
- Максимальна продуктивність кисню: 10 л/хв
- Насиченість потоку киснем: 93.0%
- Похибка: ±3%
- Тиск кисню на виході: 0.055 МПа
- Рівень шуму: 50.0 дБ
- Живлення: Мережа 220В
- Частота: 50.0 GHz
- Довжина: 4.0 см
- Ширина: 37.2 см
- Висота: 61.2 см
- Вага: 24.0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна продуктивність кисню | 10 літр/хв |
| Насиченість потоку киснем | 93 % |
| Похибка | ±3% |
| Частота | 50 GHz |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Особливості | Таймер |
| Стан | Новий |
- Ціна: 52 500 ₴




