
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 25x6 Gorizont SUPERPOWER на 6 ламп по 25 Ват
- В наявності
- Код: ORBB 25х6
7 270 ₴
7 197,30 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 25x6 Gorizont SUPERPOWER на 6 ламп по 25 Ват
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 25x6 Gorizont SUPERPOWER призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів і шкідливих речовин. Головна перевага - можливість безперервного кварцування приміщення в присутності людей, тварин і рослин.
Укомплектований високоякісними безозоновимы бактерицидними лампами низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 254 нм (УФ-С діапазон). Дана довжина хвиль випромінювання ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращого поглинання ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого мікроорганізми втрачають здатність розмножуватися і гинуть.
Має 3-х метровий провід з вилкою, що дає можливість монтажу рециркулятора на будь-якій висоті в кімнатах зі стандартним метражем стелі. Кріпиться за допомогою шурупів до стіни або стелі.
ПРИМИНЕНИЕ
- вдома
- на роботі
- у мед. установах
- в дитячих садах і школах
ОСОБЛИВОСТІ
1. Програмований таймер
Можна створити до 10-ти різних програм автоматичного включення і виключення рециркулятора з урахуванням днів тижня, годин і хвилин. Це дуже зручно і ефективно. Наприклад програма, яка може бути зручною для співробітників Вашого офісу: автоматичне включення рециркулятора кожен день з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:30 з автовідключенням в обід на 1 годину + в суботу включення з 10:00 до 16:00 з автовідключенням в обідній перерву + в неділю рециркулятор відпочиває і так по колу.
2. Индикаторы работоспособности ламп
Сигнализируют о работоспособности бактерицидных ламп рециркулятора. Ярко-голубое свечение информирует о нормальной работе ламп, розовое свечение предупреждает об окончании эффективного ресурса работы лампы - необходимо заменить лампу на новую, и отсутствие света означает, что лампа не работает. При этом каждый индикатор отвечает за работу одной лампы.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площадь помещения | До 45 м² |
| Бактерицидная лампа | 6 шт по 25 Вт |
| Эффективный ресурс лампы | 16000 ч |
| Мощность УФ 254 нм | 43,2 Вт |
| Обеззараживание 1 м³ воздуха | 50 сек |
| Воздухо-пропускная способность | 200 м³/ч |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Програмований таймер | Є |
| Індикатори працездатності ламп | 6 шт |
| Пилові фільтри | 2 шт |
| Матеріал корпусу | метал |
| Провід | 3 м |
| Харчування | 220 В 50 Гц |
| Споживана потужність, не більше | 170 Вт |
| Габарити | 125х125х570 мм |
| Вага | 3,3 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Сфера використання | В установах, HoReCa, Для дому, Офіси організацій, Клініки та медичні установи, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Площа приміщення | 45 кв.м |
| Таймер | Так |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Потужність лампи | 25 |
| Кількість бактерицидних ламп | 6 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 253.7(нм) |
| Середня тривалість роботи лампи | 16000часов |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 7 197,30 ₴



