
Мийка перукарська компактна "SOLO" Парикмахерська мийка на стійці з керамічною раковиною + сантехніка
- Під замовлення
- Код: VM2001
Відправка з 29 квітня 202618 084 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка перукарська компактна "SOLO" Парикмахерська мийка на стійці з керамічною раковиною + сантехніка
Мийка перукарська "SOLO" :компактність і ціна на першому місці!
Мийка "SOLO" дуже зручна своїми габаритами.
Безумовно, акуратний і компактний зовнішній вигляд цього виробу, порівняно, підкуповує)
Підійде навіть для невеликої перукарні.
На станину мийки "SOLO", можна встановити різну кераміку (по країні-виробнику та якості)
Важливо! *Базова ціна на сайті — вказана за модель з керамічною раковиною пр-ва Китай білого/чорного кольору + сантехніка Китай. У разі, якщо Ви ускладнюєтеся з вибором різновиду кераміки, будь ласка, Записуйте/зателефонуйте менеджеру, ми із задоволенням відповідаємо на всі запитання!
Стійка (основа) для перукарський Мийки виготовлена з водостійкої фанери та металу, захищеного від впливу вологи.
Колір основи: чорний або білий на вибір.
Розміри (ШхДхВ): 56х105х46 см
Габарити:
| 56х46х110см | Мийка перукарня "SOLO" Кераміка Китай |
| 56х46х110см | Мийка перукарня "SOLO" Кераміка Космо Італія |

Термін виготовлення : 10 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кераміка | Нью-Йорк (біла/чорна) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 56 см |
| Ширина мийки перукарні | 46 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 084 ₴






