Кошик
266 відгуків
Хочу знижку та подарунок!Зателефонувати зараз

Дорогий покупець! Зараз у нашому магазині неробочий час, але ми бачимо Ваше замовлення та опрацюємо його найближчим часом – не хвилюйтесь! Задати питання про наявність, характеристики, терміни виробництва та інше будь ласка: наші месенджери:VIBER,WATSAPP на номерах +380503914668

Обладнання салонів краси, перукарень, СПА-центрів, масажних, манікюрних і педикюрних кабінетів.
+380 (99) 156-33-92Менеджер
+380 (50) 391-46-68Менеджер
Додати відгук

фототерапія LED

Фототерапія є неінвазивний методом догляду за обличчям і тілом, яке використовує узкополосную, нетепловую світлову енергію для активізації процесів природного клітинного оновлення і відновлення шкіри.

Використовуючи клінічно доведений світловипромінювальних діод (LED), фотодинамічна терапія забезпечує відмінні результати для широкого кола загальних проблем шкіри, включаючи старіння шкіри і лікування акне.  Фотодинамічна терапія також забезпечує лікування гіперчутливій і реактивної шкіри, а також шкіри з розацеа, пігментацією, запальними захворюваннями (екзема, дерматит, псоріаз).

Використовуючи LED-терапію в комплексі з масажем і правильним доглядом, можна скоротити зморшки, зменшити пігментні плями, ущільнити шкіру і навіть скорегувати овал обличчя.

Як це працює?

Під дією LED-світла посилюється перепад іонів водню в зовнішній мембрані мітохондрій, зазвичай це відбувається в циклі Кребса при перенесенні атомів водню і відповідних цьому атому електронів.  В результаті зовнішня мембрана заряджається плюсом, а внутрішня мінусом, енергетичний мембранний потенціал, викликаний перепадом концентрації електронів витрачається на синтез АТФ.  Мітохондрії - це жива молекулярна електростанція.  Цикл Кребса - це цілий ланцюг хімічних реакцій.  У клітці збільшується синтез білків, глікогену, глюкозаміногліканів, стимулюється фактор росту BEGF і EGF.  Синтез колагенових і еластинових волокон, блокується меланін, збільшується зростання і диференціювання клітин, фіброзна тканина починає заміщатися здоровим колагеном, стимуляція зростання судин мікроциркуляторного русла в уражених зонах.  Під дією LED- світла відновлюються пошкоджені клітинні мембрани, прискорюється ріст клітин.  В результаті процесів старіння, захворювань або травм шкіри, здорові клітини піддаються загрозі і не в змозі оновлюватися нормально.  Шкіра має здатність поглинати певні довжини хвиль світла (кольору) і використовувати їх в якості джерела енергії для активізації специфічних клітинних функцій для отримання терапевтичного ефекту.  Світлотерапія може відтворити ці окремі довжини хвиль (нм), щоб перезарядити клітини, активізувати їх, швидше відновити і омолодити.

Успішне лікування зі світлодіодним фототерапією визначається використанням клінічно доведених довжин хвиль, які дозволяють виробляти специфічні клітинні реакції.

Суть в доставці лікувальних і поживних коштів в глибинні шари шкіри, в результаті проведення процедури косметичні засоби доставляються за допомогою світлових хвиль світлодіодного світла LED.  Відбувається тимчасове відкриття мікропор в верхніх шарах шкіри і в клітинних мембранах під впливом світла, за рахунок цього здійснюється транспортування активних інгредієнтів препаратів, нанесених на поверхню шкіри.

За що відповідає кожен колір в хромотерапии?
Але отримати юність назад без страждань і болю можна, і не перепливаючи океан, - разом з модою на малоінвазивні методики з коротким терміном реабілітації (не може ж сучасна жінка випасти з життя на тиждень після хімічного пілінгу) LED-апарати стали заповнювати ринок.  В арсеналі якого випромінювання відразу чотирьох колірних спектрів.  Червоне світло найкраще підходить для вирішення вікових проблем.

Він впливає на фібробласти, а значить, може стимулювати синтез колагену, головного структурного білка нашої шкіри.  Крім того, він розширює кровоносні судини і налагоджує всі обмінні процеси, що сповільнилися з віком, тобто збільшує ефективність засобів, які використовуються в комплексі зі світлодіодами.  Тому рекомендовано комбінувати LED і мезотерапію ».

Синім світлом лікують акне найскладніших форм, розацеа і навіть псоріаз - він володіє потужним антибактеріальним і заспокійливу дію.  Жовтий зміцнює судини, зелений зменшує пігментацію.  Головну ставку косметологи роблять на червоний і синій світло - вони дійсно показують дуже гарні результати.  Що стосується жовтого, це скоріше хороша профілактика, купероз він не прибере.  Чекати wow-ефекту від зеленого теж не варто.  Згодом плями якщо і посветлеют, то до кінця не підуть.  Тут краще працюють лазери і пілінги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner