Кошик
266 відгуків
Хочу знижку та подарунок!Зателефонувати зараз

Дорогий покупець! Зараз у нашому магазині неробочий час, але ми бачимо Ваше замовлення та опрацюємо його найближчим часом – не хвилюйтесь! Задати питання про наявність, характеристики, терміни виробництва та інше будь ласка: наші месенджери:VIBER,WATSAPP на номерах +380503914668

Обладнання салонів краси, перукарень, СПА-центрів, масажних, манікюрних і педикюрних кабінетів.
+380 (99) 156-33-92Менеджер
+380 (50) 391-46-68Менеджер
Додати відгук

Фракційні лазери

RF-ЛІФТИНГ

В даній категорії Ви зможете знайти апарати, призначені для проведення радіочастотного ліфтингу шкіри на обличчі і тілі.

Механізм роботи
Кавітація. Принцип дії цього методу заснований на впливі низькочастотних ультразвукових імпульсів на підшкірні жирові відкладення. В процесі чого в клітинах виникає кавітаційний ефект, тобто, утворюються мікропухирців вакууму.
Встановлено, що при високій частоті, такі бульбашки незначні, але по мірі зниження частоти — збільшуються. Оптимальне вплив на жирові відкладення надає імпульс з частотою в 37-42 КГц. Дана частота провокує утворення максимальної кількості пухирців оптимального розміру, які збільшуються в розмірах, розріджують жир, лопаються і виводять його з адипоцитів.

Радіочастота (RF) – це неіонізуюче електромагнітне випромінювання з діапазону радіохвиль, які володіють високим ступенем проникнення в біологічні тканини, що викликає біофізичний ефект прогрівання тканин внаслідок «молекулярного струшування». RF викликає зміни електричного поля в зоні догляду, що провокує зміну електричного заряду і опір руху іонів і молекул (диполів), а значить посилення теплоутворення. Збільшення кількості тепла в зоні догляду призводить до наступним біологічних ефектів – поліпшення мікроциркуляції, посилення локального ліполізу і термічному впливу на колаген. Глибоке і рівномірне прогрівання шкіри викликає часткову денатурацию волокон колагену – головного протеїну сполучної тканини, - порушуючи їх зв'язку, що виражається в швидкому скороченні і стисненні волокон в трьох вимірах. У той же час, підвищення температури активізує біосинтез протеїнів, стимулюючи фібробласти синтезувати новий колаген типу 1.

Область застосування:

·         Поєднання найбільш ефективних на ринку технологій корекції жирових відкладень

·         Безболісність і малий реабілітаційний період після  процедур

·         Поліфункціональність і широкий спектр пропонованих процедур

·         Зручність і простота в роботі

·         Основні комплектуючі виробництва Японія і Корея

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner