
Шафа ШМ-1с медичний з сейфом скло ТМ Омега
- Під замовлення
- Код: ШМ-1с ст
Відправка з 18 квітня 202611 550 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа ШМ-1с медичний з сейфом скло ТМ Омега, виробництво
Шафа ШМ-1с медичний з сейфом призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів в умовах оглядових, перев'язувальних і операційних залів лікарень і клінік, а також інших установ системи охорони здоров'я. Шафа являє собою металеву конструкцію, виконану з уніфікованих елементів. Стінки двері шафи і полиці виконані з скла. На двері встановлена металева ручка, яка в закритому положенні фіксує двері за допомогою магніту. Має 2 скляні полиці. У нижній частині шафи розташований металевий сейф, який закривається на замок.
Габаритні розміри ШМ-1с: 500*400*1620 мм. Виробник " (Україна)
Габаритні розміри ШМ-1с: 500*400*1620 мм. Виробник " (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 2 шт. |
| Закрита полиця | 2 шт. |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність трейзера | Ні |
| Відкрита полиця | 3 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага шафи | 40 кг |
| Висота шафи | 1610 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал, скло |
- Ціна: 11 550 ₴


