
Кварцова лампа рециркулятор Бактерицидний BactoSfera ORBB 15х2
- В наявності
- Код: 15х2
4 419 ₴
4 374,81 ₴
-1%
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний побутовий BactoSfera ORBB 15x2 Gorizont призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів і шкідливих речовин. Головна перевага рециркулятора - це можливість безперервного кварцування приміщення в присутності людей, тварин і рослин._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_ _x000D_
Рекомендований для приміщень до 30 м², категорій * II, III, IV, V.
_x000D_
Укомплектований високоякісними безозоновіми бактерицидними лампами низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон). Ресурс ефективної роботи ламп становить не менше 9000 годин. Кількість ламп - 2 шт. по 15 Вт. Дана довжина хвиль випромінювання ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращому поглинанню ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого мікроби втрачають здатність розмножуватися і гинуть.
_x000D_
Має 3-х метровий провід з вилкою, що дає можливість монтажу рециркулятора на будь-якій висоті в кімнатах зі стандартним метражем стелі. Кріпиться за допомогою шурупів до стіни або стелі.
_x000D_
Застосування
_x000D_
- _x000D_
- будинку _x000D_
- на роботі _x000D_
- в мед. установах _x000D_
- в дитячих садах і школах _x000D_
ОСОБЛИВОСТІ
_x000D_
1. Таймер
_x000D_
Можна створити до 10-ти різних програм автоматичного включення і виключення рециркулятора з урахуванням днів тижня, годин і хвилин. Це дуже зручно і ефективно. Наприклад програма, яка може бути зручною для співробітників Вашого офісу: автоматичне включення рециркулятора кожен день з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:30 з автовідключенням в обід на 1 годину + в суботу включення з 10:00 до 16:00 з автовідключенням в обідню перерву + в неділю рециркулятор відпочиває і так по колу.
_x000D_
2. Індикатори працездатності ламп
_x000D_
Сигналізують про працездатність бактерицидних ламп рециркулятора. Яскраво-блакитне світіння інформує про нормальну роботу ламп, рожеве світіння попереджає про закінчення ефективного ресурсу роботи лампи - необхідно замінити лампу на нову, і відсутність світла означає, що лампа не працює. При цьому кожен індикатор відповідає за роботу однієї лампи.
_x000D_
3. Конструкція
_x000D_
Особливість полягає в тому, що обидва вентилятора в рециркулятора - витяжні, а два повітрозабірника з захистом від зовнішнього проникнення прямих УФ-С променів розташовані на бічних гранях пристрою. Така конструкція дозволяє збільшити швидкість воздухопроходімості до двох разів, завдяки чому повітря знезаражується швидше. Також всередині корпусу реціркуляторра на кріпильних отворах є герметичні кришки для утримання тяги (швидкості руху повітря). Корпус рециркулятора легко розбирається для призначеного для користувача техобслуговування, а пилові фільтри на витяжних вентиляторах дістаються зовсім без розбору корпусу - шляхом знімання зовнішніх кришок вентиляторів.
_x000D_
ПРИНЦИП РОБОТИ
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
сертифікованих В УКРАЇНІ
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Сертифіковано УкрСЕПРО
_x000D_
Сертифіковано ОС «ПРОМСТАНДАРТ»
_x000D_
Затверджено МОЗ України
_x000D_
Схвалено Висновком СЕС
_x000D_
_x000D_
Технічні характеристики
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
| Рекомендована квадратура приміщення, що не більше | _x000D_30 м² | _x000D_
| Категорії приміщень (Керівництво Р 3.5.1904-04) * | _x000D_II, III, IV, V | _x000D_
| Джерело УФ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Площа приміщення | 30 кв.м |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Сфера використання | Торгові магазини, Клініки та медичні установи, В установах, Харчова промисловість, HoReCa, Для дому, Офіси організацій, Fast-food |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 253.7(нм) |
| Кількість бактерицидних ламп | 2.0(шт) |
| Рекомендована площа приміщення | 30.0(куб. м) |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000.0(годину) |
| Частота струму | 50(Гц) |
| Основні | |
| Кріплення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип опромінювача | Закритого типу |
- Ціна: 4 374,81 ₴







