Хит сезона

Крісло MONROE VELVET антична троянда BL.52
- Нет в наличии
- Код: MONROEVRA
12 720 ₴
+380 (99) 156-33-92
Менеджер
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 110,
Ширина: 68,
Висота (сидіння): 46,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Матова сталь,
Матеріал крісла: Тканина оксамит,
Вага: 27,2,
Глибина (сидіння): 50,
Країна виробник: Польща,
Колір: Антична троянда
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27,2 кг |
| Высота | 110 мм |
| Высота сидения | 46 см |
| Глубина сиденья | 50 |
| Каркас | Металл |
| Цвет | Антична троянда |
| Цвет каркаса | Матова сталь |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Упакування | 1 шт. в 1 упаковці |
| Ширина | 68 мм |
- Цена: 12 720 ₴



