
Професійний візок Procart JET 701S для готелів, лікарень та ресторанів
- Немає в наявності
- Код: PROCART JET 701S
8 523 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Професійний візок для прибирання Procart JET 701S для готелів лікарень та ресторанів
Характеристики візка:
Професійний візок для прибирання Procart JET 701S виготовлений за новітніми технологіями, має гарний дизайн та відмінну якість.
Він належить до нового покоління довговічних візків із поліпропілену.
Тихий, простий в обслуговуванні, легко переміщається з місця на місце.
Комплектація: віджим + відро.
Увага! Швабри у вартість не входять і за бажання комплектуються додатково (з доплатою)
Застосування візка:
Професійні візки для прибирання Procart JET 701S широко використовуються в готельному бізнесі, в бізнес та торгових центрах, в офісах, в кафе та ресторанах, в лікарнях і т.д.
Характеристики:
-
Розмір: 365х705х800 мм
-
Вага: 5,94 кг
-
Колеса: 4 X Ø80 мм
-
Об'єм відра: 35 л
-
Виробництво: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEVISAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| За типом конструкції | Нерозбірна |
| Застосування | Для прибирання |
| Кількість відер | 1 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.94 кг |
| Висота | 705 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 365 мм |
- Ціна: 8 523 ₴




