
Рециркулятор бактерицидний опромінювач безозоновий BactoSfera ORBB 15x6 Gorizont для дому, для дитячих кімнат
- В наявності
- Код: ORBB 15x6 Gorizont
6 499 ₴
6 434,01 ₴
- +380 (50) 391-46-68Менеджер
Рециркулятор бактерицидний опромінювач безозоновий BactoSfera ORBB 15x6 Gorizont SUPERPOWER для дому, для дитячих кімнат
Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x6 Gorizont SUPERPOWER призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів і шкідливих речовин. Головна перевага — можливість безперервного кварцування приміщення в присутності людей, тварин і рослин.
Укомплектований високоякісними безозоновими бактерицидними лампами низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 254 нм (УФ-С діапазон). Ця довжина хвиль випромінювання ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращому поглинанню ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, унаслідок чого мікроби втрачають здатність розмножуватися й гинуть.
Має 3-метровий дріт із вилкою, що дає можливість монтажу рециркулятора на будь-якій висоті в кімнатах зі стандартним метражом стелі. Кріпиться за допомогою шурупів до стіни або стелі.
ЗАСТОСУВАННЯ
- дома
- на работе
- у мед. установах
- в дитячих садках і школах
ОСОБЕННОСТИ
1. Програмовний таймер
Можна створити до 10 різних програм автоматичного ввімкнення та вимкнення рециркулятора з урахуванням днів тижня, годинника та хвилин. Це дуже зручно й ефективно. Наприклад, програма, яка може бути зручною для працівників Вашого офісу: автоматичне ввімкнення рециркулятора щодня з понеділка по п'яті з 9:00 до 18:30 з автовимкненням в обід на 1 годину + в шатрі увімкнення з 10:00 до 16:00 з автовимкненням в обідню перерву + у неділя рециркулятор відпочиває і так по колу.
2. Індикатори працездатності ламп
Сигналізують про працездатність бактерицидних ламп рециркулятора. Яскраво-блакитне світіння інформує про нормальну роботу ламп, рожеве світіння попереджає про закінчення ефективного ресурсу роботи лампи — необхідно замінити лампу на нову, і брак світла означає, що лампа не працює. Водночас кожен індикатор відповідає за роботу однієї лампи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа приміщення | До 30 м2 |
| Бактерицидна лампа | 6 шт. по 15 Вт |
| Ефективний ресурс лампи | 9000 год |
| Потужність УФ 254 нм | 28,8 Вт |
| Знезараження 1 м3 повітря | 1 хв 20 сек |
| Повітропропускна здатність | 200 м3/год |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Програмовний таймер | Є |
| Індикатори працездатності ламп | 6 шт. |
| Пилові фільтри | 2 шт |
| Матеріал корпусу | метал |
| Провід | 3 м |
| Живлення | 220 В 50 Гц |
| Споживана потужність, не більш ніж | 110 Вт |
| Габарити | 125х125х570 мм |
| Вага | 3,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Закритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 6 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Кріплення | Настінно-стельовий |
| Рекомендована площа приміщення | 30 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Захисні окуляри | Ні |
| Таймер | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Комплектація шнуром | Так |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 6 434,01 ₴



